Billon zaproszony na Hannover Messe

Kopiuj tekst

20 kwietnia 2017 r.

Billon zaproszony na Hannover Messe

Opublikowany

Firma Billon została zaproszona przez Ministerstwo Środowiska do prezentacji na polskim stoisku na Międzynarodowych Targach Przemysłowych w Hanowerze 24-28 kwietnia. To nagroda za udany występ w programie “Start-upy w Pałacu”.

Billon razem z dwoma innymi startupami obecnymi w Pałacu Prezydenckim, HussarTech i XPTL, otrzymał nagrodę Ministerstwa Rozwoju dla wyróżniających się młodych firm, których profil działalności jest zbieżny z tematem targów Hannover Messe 2017. Firma na zaproszenie ministerstwa wystawi się w strefie startupów na polskim stoisku.

Mateusz Morawiecki, wicepremier i minister rozwoju powiedział: – Izrael z pustyni stał się oazą dla start-upów. Nasz system innowacji czeka taka sama droga. Aby tak się stało, będziemy aktywnie wspierać współpracę dużych firm z młodymi spółkami technologicznymi.

Polska jest krajem partnerskim tegorocznej edycji targów w Hanowerze pod hasłem SMART MEANS POLAND.  W skład polskiej delegacji na targi wejdą m.in. premier Beata Szydło, wicepremier i minister nauki Jarosław Gowin, a także przedstawiciele ok. 200 firm, szkół wyższych, czy władz samorządowych.

Hannover Messe to największe targi przemysłowe na świecie, obejmujące wszystkie dziedziny technologii i innowacji. Co roku bierze w nich udział kilka tysięcy wystawców oraz ok. 250 tys. gości. W tym roku targi odbywają się pod hasłem „Integrated Industry – Creating Value”. Idea ta łączy w sobie tematy związane np. z cyfryzacją produkcji (Industry 4.0), czy efektywnością energetyczną.

Izrael z pustyni stał się oazą dla start-upów. Nasz system innowacji czeka taka sama droga.

Mateusz Morawiecki, wicepremier i minister rozwoju

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Billon, one of the 3 top start-ups in Poland, presents its Distributed Ledger Technology for payouts

temu

Billon joins official Polish delegation to the biggest global trade fair, the Hannover Messe international trade fair April 24-28th 2017.
Billon z nagrodą World Summit Award za realizację celów ONZ

temu

Polska firma technologiczna Billon została zwycięzcą konkursu World Summit Award w kategorii Business & Commerce jako autor jednego z 40 najlepszych cyfrowych rozwiązań, które umożliwiają osiągnięcie celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ.
Billon z kolejnym dofinansowaniem na 4,5 mln zł

temu

Polski start-up Billon, który stworzył przełomowy system natychmiastowych płatności walutami narodowymi oparty o technologię blockchain otrzymał prawie 4,5 mln zł dofinansowania z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój. Otrzymane pieniądze firma planuje przeznaczyć na rozwój technologiczny swojego systemu.
Billon reprezentuje Polskę w konkursie na najlepszy startup w Europie Środkowej

temu

Polski startup Billon, który stworzył przełomowy system natychmiastowych płatności oparty o technologię rozproszonego rejestru, reprezentuje Polskę w międzynarodowym konkursie Central European Startup Awards. Zwycięzca wybrany przez internautów w głosowaniu w dniach 4-18 października otrzyma nagrodę 100 tys. euro.

Billon replaces pre-paid cards for Philip Morris using DLT

Billon and Philip Morris successfully completed series of pilots in Poland over the past eight months.