Billon zaproszony na Hannover Messe
Kopiuj tekst

20 kwietnia 2017 r.

Billon zaproszony na Hannover Messe

Firma Billon została zaproszona przez Ministerstwo Środowiska do prezentacji na polskim stoisku na Międzynarodowych Targach Przemysłowych w Hanowerze 24-28 kwietnia. To nagroda za udany występ w programie “Start-upy w Pałacu”.

Billon razem z dwoma innymi startupami obecnymi w Pałacu Prezydenckim, HussarTech i XPTL, otrzymał nagrodę Ministerstwa Rozwoju dla wyróżniających się młodych firm, których profil działalności jest zbieżny z tematem targów Hannover Messe 2017. Firma na zaproszenie ministerstwa wystawi się w strefie startupów na polskim stoisku.

Mateusz Morawiecki, wicepremier i minister rozwoju powiedział: – Izrael z pustyni stał się oazą dla start-upów. Nasz system innowacji czeka taka sama droga. Aby tak się stało, będziemy aktywnie wspierać współpracę dużych firm z młodymi spółkami technologicznymi.

Polska jest krajem partnerskim tegorocznej edycji targów w Hanowerze pod hasłem SMART MEANS POLAND.  W skład polskiej delegacji na targi wejdą m.in. premier Beata Szydło, wicepremier i minister nauki Jarosław Gowin, a także przedstawiciele ok. 200 firm, szkół wyższych, czy władz samorządowych.

Hannover Messe to największe targi przemysłowe na świecie, obejmujące wszystkie dziedziny technologii i innowacji. Co roku bierze w nich udział kilka tysięcy wystawców oraz ok. 250 tys. gości. W tym roku targi odbywają się pod hasłem „Integrated Industry – Creating Value”. Idea ta łączy w sobie tematy związane np. z cyfryzacją produkcji (Industry 4.0), czy efektywnością energetyczną.

Izrael z pustyni stał się oazą dla start-upów. Nasz system innowacji czeka taka sama droga.

Mateusz Morawiecki, wicepremier i minister rozwoju

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.